طرز تهیـه ماسک زغال یـا ماسک سیـاه موضوع این بخش از مجله پزشکی آسان طب است. پودر ذغال فعال برای جوش سر سیاه ماسک زغال بهترین محصول به منظور پاکسازی و لکه‌ برداری پوست صورت و همچنین از بین بردن جوش های سر سیـاه صورت مـی باشد. پودر ذغال فعال برای جوش سر سیاه پیشنـهاد مـی کنیم حتما از این ماسک به منظور پوست خود استفاده کنید.

پودر ذغال فعال به منظور جوش سر سیـاه 3 روش طرز تهیـه ماسک زغال یـا ماسک سیـاه - آسان طب mimplus.ir طرز تهیـه ماسک زغال یـا ماسک سیـاهماسک زغال چیست ؟

برای تهیـه این ماسک زغال بـه زغال فعال‌ شده نیـاز دارید و نباید آن را با زغال معمولی اشتباه بگیرید. زغال فعال شده جدیدا درون محصولات مراقبت از پوست بسیـار استفاده مـی شود. چون خواص پاکسازی عمـیق پوست را دارد.

از زغال فعال‌ شده درون صابون‌ های صورت، پودر ذغال فعال برای جوش سر سیاه ماسک‌ ها، پاک‌کننده‌ های مایع و ... با اهی مانند پیشگیری از چرب شدن پوست و ... استفاده مـی شود.

زغال فعال‌ شده شکلی از کربن فرآوری‌ شده هست که موجب برداشته شدن کثیفی، چربی و آلاینده‌ های محیطی از پوست افراد مـی شود. زغال فعال‌ شده ارزان هست و بـه راحتی درون داروخانـه‌ها و فروشگاه‌های لوازم بهداشتی و آرایشی بیشتر بـه شکل کپسول یـا پودر یـافت خواهد شد.

فقط مراقب باشید بـه لباسهایتان نریزد. چون آن را لک مـی کند.

پودر ذغال فعال به منظور جوش سر سیـاه 3 روش طرز تهیـه ماسک زغال یـا ماسک سیـاه - آسان طب mimplus.irطرز تهیـه ماسک زغال یـا ماسک سیـاه۱- طرز تهیـه ماسک زغال به منظور پاکسازی ملایم

برای تهیـه این ماسک زغال به منظور از بین بردن ناخالصی‌ ها و آلودگی‌ های پوست بـه مواد زیر نیـاز دارید :

زغال فعال‌شده (یک کپسول یـا یک قاشق غذاخوری)

ژل آلوئه‌ورا

پیـاله یـا کاسه کوچک به منظور ترکیب

برس ماسک صورت یـا ابزاری به منظور ترکیب

روش تهیـه ماسک سیـاه :

برای تهیـه ماسک زغال درون اولین مرحله درون یک کاسه یـا پیـاله، یک قاشق غذاخوری از ژل آلوئه‌ورا را با محتوای یک کپسول از زغال فعال‌ شده ترکیب کنید. آنـها را خوب هم بزنید که تا خمـیری یکنواخت بدست آید.

حالا حتما ماسک سیـاه را روی صورت بمالید . مراقب باشید ماسک زغال بـه اطراف چشم نمالد.

حالا حدو  ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس صورت تان را کامل بشویید. هفته‌ ای دو بار از این ماسک استفاده کنید که تا کم کم نتیجه اش را ببینید.

۲- طرز تهیـه ماسک زغال : ماسک به منظور پوست‌ های جوش‌ دار یـا لکه‌ دار

برای تهیـه ماسک زغال به منظور از بین بردن جوش‌ ها و لکه‌ های روی صورت بـه مواد زیر نیـاز دارید :

زغال فعال‌ شده (یک کپسول یـا یک قاشق غذاخوری)

عصاره یـا اسانس درخت چای

روغن یـا کرم صورت

پیـاله یـا کاسه کوچک به منظور ترکیب

برس ماسک صورت یـا ابزاری به منظور ترکیب

روش تهیـه ماسک سیـاه :

برای تهیـه این ماسک سیـاه حتما یک قاشق غذاخوری از روغن یـا کرم صورت (مانند جوجوبا یـا هسته انگور) و ۲ قطره اسانس درخت چای را با محتوای یک کپسول از زغال فعال‌شده را درون یک کاسه یـا پیـاله ریخته و حسابی با هم مخلوط کنید که تا خمـیری صاف و یکدست بدست آورید.

در مرحله بعدی ماسک زغال را روی صورت بمالید.

مراقب باشید از این ماسک بـه اطراف چشم مالیده نشود.

حالا حتما 15 دقیقه ماسک روی صورت شما بماند و بعد آن را بشویید. این روش را هفته ای دوبار انجام دهید که تا کم کم نتیجه اش را بگیرید.

پودر ذغال فعال به منظور جوش سر سیـاه 3 روش طرز تهیـه ماسک زغال یـا ماسک سیـاه - آسان طب mimplus.irطرز تهیـه ماسک زغال یـا ماسک سیـاه۳- طرز تهیـه ماسک زغال به منظور پاکسازی عمـیق

برای تهیـه این ماسک پاکسازی بسیـار عمـیق بـه مواد زیر نیـاز مندید. این ماسک صورت شما را از هر گونـه کثیفی، آلودگی و ناخالصی پاک خواهد کرد.

زغال فعال‌شده (یک کپسول یـا یک قاشق غذاخوری)

پودر یـا خاک رس

روغن یـا کرم صورت

پیـاله یـا کاسه کوچک به منظور ترکیب

برس ماسک صورت یـا ابزاری به منظور ترکیب

روش تهیـه ماسک زغال :

برای تهیـه ماسک زغال درون اولین مرحله حتما در یک کاسه یـا پیـاله، یک قاشق چایخوری از خاک یـا پودر رس و یک قاشق غذاخوری کرم صورت مانند جوجوبا یک هسته انگور (یـا حتی روغن آووکادو یـا روعن زیتون) را بریزید.

سپس بـه این مخلوط محتوای یک کپسول از زغال فعال‌شده را هم اضافه کنید و آنقدر آنـها را با هم مخلوط کنید که تا خمـیری صاف و یکدست حاصل شود.

ماسک را روی صورت تان بمالید و 10-15 دقیقه صبر کنید.

حالا مـی توانید صورت تان را بشویید.

یـادتان باشد حتما هفته ای دو بار از این ماسک استفاده کنید که تا کم کم نتیجه اش را ببینید.

امـیدواریم از این بخش از مجله پزشکی آسان طب با موضوع طرز تهیـه ماسک زغال یـا ماسک سیـاه بهره کافی را باشید.

پودر ذغال فعال برای جوش سر سیاه 3 روش طرز تهیـه ماسک زغال یـا ماسک سیـاه - آسان طب
[3 روش طرز تهیـه ماسک زغال یـا ماسک سیـاه - آسان طب پودر ذغال فعال برای جوش سر سیاه]

نویسنده و منبع |