درمان تیرگی زیر بغل راه های گوناگونی دارد . ماسک درمان تیرگی زیر بغل متاسفانـه اکثر ما زیر بغلمان تیره تر از بقیـه قسمت های بدن هست و این موضوع همـه ادم ها مخصوصا خانم ها را بـه شدت ناراحت مـیکند . ماسک درمان تیرگی زیر بغل اما حتما بدانید کـه به گزارش مجله پزشکی آسان طب داروهای گیـاهی به منظور درمان تیرگی زیر بغل وجود دارد کـه مـیتوانید با انـها زیر بغلتان را روشن تر کنید .

در این بخش از مجله پزشکی آسان طب برخی از راههای درمان تیرگی زیر بغل با داروهای گیـاهی را برایتان بیـان مـیکنیم. سعی کنید این راهها را حدود یکی دو ماه امتحان کنید که تا متوجه نتیجه ان بشوید.

به گزارش آسان طب روغن نارگیل یکی از مواد گیـاهی هست که به منظور درمان تیرگی زیر بغل مـیتوان استفاده کرد . بـه گزارش آسان طب روغن نارگیل دارای مواد روشن کننده پوست مثل ویتامـین E  مـی باشد. ده دقیقه قبل از دوش گرفتن مـیتوانید روغن نارگیل را بـه زیر بغلتان بمالید و سپس درون بشویید. ناحیـه مورد نظر را با حرکات دایره ای ماساژ دهید و سپس آن را با آب ولرم و صابون بشویید. بعد از گذشت زمانی نتیجه آن را خواهید دید.

برای درمان تیرگی زیر بغل مـیتوانید از اپیلاسیون یـا لیزر استفاده کنید . استفاده از تیغ یـا کرم های موبر باعث تیرگی زیر بغل مـی شود. به منظور حذف موهای زائد مـیتوانید از موم استفاده کنید. درون این روش مو از ریشـه جدا خواهد شد و در نتیجه پوست زیر بغل بلافاصله چند درجه روشن تر مـی شود. استفاده از موم باعث مـی شود موهای شما بـه تدریج نازک و کم شوند.

3-درمان تیرگی زیر بغل با جوش شیرین

جوش شیرین یکی از مواد گیـاهی هست که به منظور درمان تیرگی زیر بغل مـیتوان استفاده کرد . یکی از دلایل اصلی تیرگی زیر بغل تجمع سلول های مرده درون آن ناحیـه است. ما اغلب لایـه برداری زیر بغل را انجام مـی دهیم و در نتیجه با مشکل روبرو خواهیم شد.

به گزارش آسان طب ماسک جوش شیرین درون لایـه برداری بسیـار معجزه مـی کند. به منظور تهیـه ماسک جوش شیرین کافیست دو قاشق چایخوری جوش شیرین و چند قطره آب را ترکیب کنید که تا خمـیر ضخیمـی بدست آید و آن را به منظور زیر بغل خود مورد استفاده قرار دهید. آن را بـه صورت حرکت دایره ای بـه آرامـی زیر بغل بمالید. این عمل را بطور منظم سه که تا چهار بار درون طول هفته انجام دهید باعث مـی شود منافذ پوست شما باز شود و تمام سلول های مرده از بین بروند . بعد از گذشت چند بار استفاده بـه نتیجه ان پی خواهید برد.

ماسک درمان تیرگی زیر بغل 6 راه درمان تیرگی زیر بغل و   سفید  آن - آسان طب mimplus.irدرمان تیرگی بغل و کشاله ران4-درمان تیرگی زیر بغل با لیموترش و خیـار و همچنین پودر زرد چوبه

برای درمان تیرگی زیر بغل مـیتوانید از لیموترش و خیـار استفاده کنید . لیموترش و خیـار هر دو به منظور روشن پوست عالی هستند.

به گزارش آسان طب آبلیمو کـه از قدیم الایـام به منظور روشن پوست استفاده مـی شده است.

خیـار هم که  دارای ویژگی های طبیعی هست و به منظور تسکین بخشیدن و خنک سازی پوست استفاده مـی شود.

بنابراین با استفاده از آب خیـار و آبلیمو ترکیبی تهیـه کنید و آن را روی محل مورد نظر قرار دهید که تا در رفع تیرگی زیر بغل بـه شما کمک کند. همچنین مـی توانید از آب خیـار و یـا لیمو بـه همراه پودر زردچوبه استفاده کنید که تا نتیجه ان چند برابر شود .

ماسک درمان تیرگی زیر بغل 6 راه درمان تیرگی زیر بغل و   سفید  آن - آسان طب mimplus.irدرمان تیرگی بغل و کشاله ران

پیشنـهاد آسان طب : خواص ماست چکیده به منظور سلامتی و پوست

5- درمان تیرگی زیر بغل با آرد نخود و ماست

آرد نخود و ماست یکی از مواد گیـاهی هست که به منظور درمان تیرگی زیر بغل مـیتوان استفاده کرد . آرد نخود لایـه بردار و روشن کننده پوست است. به منظور تهیـه این ماسک کافیست با استفاده از دو قاشق غذاخوری آرد نخود، ماسک درمان تیرگی زیر بغل یک قاشق غذاخوری ماست، یک قاشق چایخوری آبلیمو و مقداری پودر زردچوبه خمـیری درست کنید و سی دقیقه قبل بـه زیر بغلتان بزنید. سپس ان را  با آب سرد بشویید و با حوله ای آن را خشک نمایید. سعی کنید یک روز درون مـیان یـا هر روز از ان استفاده کنید که تا به مرور متوجه نتایج ان شوید.

ماسک درمان تیرگی زیر بغل 6 راه درمان تیرگی زیر بغل و  سفید  آن - آسان طب
[6 راه درمان تیرگی زیر بغل و سفید آن - آسان طب ماسک درمان تیرگی زیر بغل]

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sat, 16 Jun 2018 10:01:00 +0000